Reformer Pilates


  • Randevu ile istediğin gün ve saatte

  • Birebir reformer pilates dersleri!

  • Yoga,zumba,pilates tüm grup dersleri!

  • Haftanın her günü sınırsız fitness ve cardio.

  • Diyetisyenle birebir beslenme 

  • Ekstra ödeyerek süre uzatma!

  • Ücretsiz Ölçüm ve Analiz

  • Sauna, dolap ve duş imkanı

  • Süre  dondurulabilir (aylık 49₺)

Whatsapp hattımız ile iletişime geç!


Adana reformer pilates, pilatesten farklı olarak bunun için özel olarak tasarlanan bir aletle uygulanır. Reformer piltes vücudunuzun esnetirken, güçlenmesini sağlar ve ayrıca kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanıza yardımcı olur. Reformer pilatese başlamadan önce diğer bir çok egzersiz türünde olduğu gibi nasıl doğru nefes alındığı iyi bilinmelidir, buna ek olarak karın kaslarınızı nasıl doğru şekilde çalıştıracağınızıda öğrenmelisiniz. Bu konularda eğitim uzmanları sizlere destek olacaktır. Adana reformer pilates aletiyle 100’den daha fazla egzersiz uygulaması yapılabilir. Bu hareketlerin hepsi hem zihinsel hem fiziksel gelişiminize katkıda bulunur. Fiziksel rahatsızlıklarınızdan dolayı yatarak uygulanan bazı hareketleri yapmakta zorlanabilirsiniz. Reformer pilates aleti, yer çekimi kuvvetinin etkisini azaltarak bu tür rahatsızlıkları bulunan kişilerin bu hareketleri çok daha rahat uygulanmasını sağlar. Adana spor salonu La Noche Fithall özl plastes eğitimi alın!

Adana reformer pilates, pilatesten farklı olarak özel tasarım olan aletlerle yapılan reformer pilates, vücudumuza büyük bir esneklik kazandıran bir spor türüdür. Vüdumuza esneklik kazandırmasının yanı sıra aynı zamanda güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size kısa süre içinde geri kazanmanız için vücudunuzu yeniden yapılandıran reformer pilates, sağlıklı yaşamın anahtarı konumunda olan özel bir spor türüdür. Adana reformer pilates yapmadan önce antrenörler tarafından size belirtilen programa uyumlu bir şekilde hareket etmek daha doğru sonuç almanızı sağlayacaktır. Reformer pilates 100 den fazla hareketi yapmanız için size uygun bir alan sağlar. Böylece vücudunuz daha fazla esneklik kazanırken hem dayanıklılık ve güç konusunda da her zamandakinden kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir pozisyonda olur.

Adana reformer ile vücut ağırlığı kullanılan tüm egzersizlerde eklemlere bir yük binmesi söz konusudur ama reformer pilates aleti eklemlerinize binen bu yükü üzerinizden alır. Adana Reformer pilates, pelvis kasları ile alt karın kaslarını güçlendirdiği için doğum sonrası kişilerin fiziksel görünüşlerini geri kazandırılmasına yardımcı olur.

Adana Reformer pilates, omurgayı destekleyen kasları güçlendirir buna bağlı olarak daha dik bir duruşa kavuşur ileriki yaşlarda meydana gelebilecek kamburluk gibi durumlarında önüne geçilmiş olur. İyi bir çalışma ile boyun, sırt ve bel kaslarında oluşan bel ve boyun fıtığı riskini azaltır.

Tüm egzersizler çalışılan bölgedeki kasları hedeflerken reformer plates kas sistemindeki dengeyi ve kontrolü hedefler.

Eğitim Videosu

Adana Reformer Pilates