Pilates

Adana Pilates, kasları güç kazandırmak, kas esnek oranını arttırmak ve vücudun genel  anlamda sağlıklı kalmasını sağlamak amacıyla Joseph Plates tasarlanmıştır. Plateste tüm vücut çalıştırılır. Egzersizler mat üzerinde veya plates için tasarlanmış olan ekipmanlarla gerçekleştirilir. Dünyada giderek artan bir talep olan platesle  sadece Amerikada 10 milyondan fazla insan ilgilenmektedir. Adana pilastes ile spor yaparak hem keyifli bir zaman hemde kaslarınızı geliştirmek ve zayoflamak için en iyi adımlardan biridir.

Adana Pilates hareket ve nefesin koordinasyonu çok önemlidir. Doğru bir egzersiz için hareketin doğru yapılması kadar bu hareketi yaparkenki alınan nefesin doğru bir şekilde alınmasıdaçok büyük önem arz eder. Plates kişinin dengesi ve koordinasyonu üzerindeki kontrolünü arttırır buna bağlı olarakda kişinin stress düzeyinde azalma sağlar. Egzersizlerin şiddeti ve yoğunluğu kişiye göre düzenlenebildiği ayrıca antrenör eşliğinde yapılmasından dolayı her yaş için uygundur. Adana pilates fitness spor salonumuzda plates seansında 276 ile 480 kalori arasında kalori yakılmaktadır. Bu farklılık plates seansının düzeyine göre değişmektedir.

Adana Pilates günümüzde fitness salonlarında, ve daha bir çok yerde yapılabilmektedir. La Noche Fithall olarak sizlere doğru yerde, doğru ekipmanla ve doğru antrenörle Plates imkanı sunuyoruz.

Adana plastes eğitimi ile bütün sporların temel amacı vücudun daha sağlıklı olmasını sağlamaktır. Sağlıklı olmak, güçlenmek ve çok daha iyi hissederek hayata pozitif bakmak için gerekli olan spor yaşamımızın pek çok farklı alanında bizimle birliktedir. Güç kazanmak istediğinizde, kaslarınızı yeniden yapılandırmak ve yeniden onarım sağlamayı amaçladığınızda pilates sizler için vazgeçilmez bir spor dalıdır. Kas yapısını iyileştirmenin yanı sıra ruhsal olarak da iyileşme sağlayan pilates, doğru nefes alma teknikleri ile sizin yaşam kalitenizi arttıracaktır. Pilates yaptığınızda tüm vücudunuzun çalıştığını ve efor harcadığına şahit olacaksınız. Böylece pilates yapmak vücudunuzun kısa süre içinde forma girmesini de sağlayacaktır. Pilates dünyada son yıllarda insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bir spor türüdür. Bu yüzden sadece Amerika Birleşik Devletlerinde 10 milyondan fazla insan pilates yapmaktadır.

Eğitim Videosu

Adana Pilates