Personal Trainer

  • Birebir özel spor derslerin sürdükçe spor salonunu sınırsız olarak kullanırsın.

  • Gelişim takip sistemi ile, her 15 günde bir ölçümlerin ve spor programın yapılır ve ekstra ödemezsin.

  • Alanında uzman özel spor koçun sayesinde hedeflerine hızlı ve etkili ulaşırsın.

  • Sporda bir dakikan bile boşa geçmez.

  • Sporda geçirdiğin her dakikadan, ödediğin her kuruştan faydalanırsın.

  • Haftanın her günü sınırsız fitness ve cardio.

  • Sauna ve duşlar. 

     Whatsapp hattımız ile iletişime geç!

Adana personel trainer eğitimleri temel olarak alanında uzman olan antrenörün gözetiminde yapılan egzersizleri kapsar. Bir personel trainer sizin uyku düzeninizden, yemek düzeninize, beslenme programınızdan stress düzeyinize kadar bir çok etkeni hesaplayıp göz önünde bulundurarak bir program çıkartır. La Noche Fithall’e ilk geldiğinizde uzman antrenörlerimiz özel cihazlarımızla sizin vücut analizini yapar. Daha sonra bu analiz sonuçlarına ve size sorulan sorulara göre bir antrenman programı çıkartılır. Ortaya çıkan bu sonuçlara göre hazırlanmış olan antrenman programı ile uzman antrenörlerimiz eşliğinde çalışmalara başlarsınız. Adana spor salonları arasında La Noche Fithall spor alanında bulabilecğeiniz tüm kurs ve eğitimleri bulabilirsiniz.

Adana personel trainer çalışmalarında size atanan antrenörler sizi sürekli gözlemledikleri (o günkü sağlık durumu, yorgunluk, olası rahatsızlıklar, psikolojik durum...vs) anlık değişiklikler  uyguladıkları için gelişim çok hızlı olmaktadır. Her 6 haftada bir vücut analizi yenilenerek vücutta oluşan gelişimler gözlemlenir ve antrenman programları bunlara göre tekrar düzenlenir. 

Adana personel trainer alanında uzman olan eğitimcilerle birlikte yapılan egzersizlere verilen isimdir. Adana Personal Trainer olarak adlandırılan antrenör sporcunun günlük uyku düzeni, beslenme programı, stres düzeyi gibi pek çok yaşamınızı etkileyen unsurları yönetir ve bu konularda size sıklıkla bilgi sunar. Detaylı olarak hesaplamalar eşliğinde uygulanan bu programların tümü sizin yaşam standartlarınızı daha iyi bir noktaya taşımak için yapılır. La Noche Fithall salonlarına ilk olarak giriş yaptığınızda uzman ekiplerimiz tarafından sizin vücut analiziniz yapılır. Ardından Personal Trainer yardımı ile sizin günlük ya da haftalık programınız şekillenir. Bu program karşılıklı olarak detaylı soru cevap şeklinde yapılır böylece en doğru hizmet alma şansı ortaya çıkar.

Eğitim Videosu

Adana Personal Trainer