Freestyle Combat

Adana freestyle combat yenilikçi bir egzersiz türü olup çeşitli dövüş sporlarında kullanılan hareket kombinasyonlarının müzik ortamında koreografi ile harmanlanmasından oluşur. Freestyle combat’ta başka kick box olmak üzere box, taekwando, muai tai ve capoeira gibi çeşitli dövüş sporları kullanılmaktadır. Yoğun bir kardio egzersizi olup nabız sürekli yukarılarda olmaktadır. Dövüş sporlarını bünyesinde barındıran Adana freestyle combat güç, dayanıklılık, sürat, esneklik ve koordinasyoda büyük artışlara neden olur. Yüksek kardio gerektiren sporlar arasında olan Freestyle combat bu alanda tüm vücudu en iyi çalıştıran egzersizlerden biridir. Adana freestle combat spor salonları aktivitelerinin en iyilerinden biridir.

Ortalama seans sürezi 50 dakikadır. Seanslar sonunda yaklaşık 650 ila 850 arası bir kalori yakımı olur. Bu bakımdan bakıldığında kilo vermek ve şekillenmek için mutlaka denenmesi gereken grup egzersizlerinden biri olarak göz önüne çıkar. 

Adana freestyle combat yenilikçi bir egzersiz olması sebebiyle pek çok sporseverin ilgisini çeken Freestyle combat sizler için farklı kareografik özellikler ile keyifli bir şekilde spor yapma imkanı tanıyor. Farklı kombinasyon dövüş hareketlerinin müzik ortamında çeşitli kareografilerle bir araya getirilmesi ile oluşan bu özel spor sizlere yoğun şekilde kalori harcatan bir spor şeklidir.  Vücudunuzu daha fazla geliştirmek ve çok daha iyi kardio yapmak istiyorsanız Freestyle combat ile sizler de vücudunuzu kısa süre içinde hem dayanıklılık kazandırabilir hem de ihtiyacınız olan güce kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Esneklik, dayanıklılık, sürat, koordinasyon gibi hayat standartlarınızı olumlu etkileyecek olan pek çok özelliği Freestyle combat sayesinde elde edebilirsiniz.


Eğitim Videosu

Adana Freestyle Combat