Fithall Stronger

Adana fithall stronger kişinin fiziksel kapasitesini ve vücut koordinasyonunun arttırılmasını hedefleyen bir egzersizler bütünüdür. Fithall Stronger tüm vücudu çalıştıracak hareketleri kapsayan ve bu hareketleri peş peşe farklı yoğunluklarda ve farklı şiddetlerde yaptıran egzersizleri kapsar. 

Adana Fithall Stronger antrenmanı bir çok farklı hareketi (fırlatma, çekme, itme, zıplama, çömelme, ivmelenme hareketlerini) değişik sırada ve yoğunlukta yaptırır.

Antrenmanların yoğunluk seviyeleri zamanla kişinin performansına göre arttırılır. Bu artışla beraber kişinin dayanıklılığı, gücüi esnekliği, hızı giderek yükselen bir ivmelenmeyle artar.Tüm bunlara bağlı olarakda kişinin kas kütlesi güçleneceği için sakatlık riskide azalır.  

Farklı zorluk seviyelerinin olmasından dolayı her düzeydeki bireyler için yapması kolaydır. Fithall Stronger antrenmanları yapmak için Adananın en iyi spor salonu La Noche Fithall'dasınız.

Vücudunuza daha fazla güç ve çok daha fazla dayanıklılık katmak istediğinizde tercih edeceğiniz bu özel spor türü sizlere daha fazla fiziksel kapasite artırımı ve vücut koordinasyonu sunmaktadır. Adana fithall stronger ile sizler de tüm vücudunuzu kapsayacak olan bu özel hareketleri yaparak vücudunuza farklı bir dokunuş yapabilir ve şekle girmenize şahitlik edebilirsiniz. Antrenman sayıları ve günlük yapacağınız kardiyo hareketleri zamanla performansa göre şekillenecektir. Kişinin vücut şekline, dayanıklılığına göre daha yoğun bir antrenman talep edilebilir. Bu tamamen vücudunuzun teste sokulduktan sonra karar verilecek olup uzman ekibimiz ve deneyimli antrenörlerimizle sizin daha iyi bir görünüme sahip olmanız için çalışacağız.


Eğitim Videosu

Adana Fithall Stronger