Düğün Dansı

Adana düğün dansı eğitimi ile 15 yıllık dans geçmişiyle LaNoche sizlere unutulmaz bir düğün dansı garantisi sunuyor.

Adana düğün dansı denince ilk akla gelen gelin ve damadın sahneye ilk çıkış dansı olduğudur. Oysa bir düğün dansı çiftler arasındaki uyumu, geleceğe dair hayalleri, birlikte geçirecekleri hayatın ilk basamağını sembolize eder ve her çiftin ilk hayali bu özel günün unutulmaz olmasıdır.

La Noche Fithall olarak sizlerin bu unutulmaz anlarınızı gerçeğe dönüştürmek için çalışmalarımızı yapıyoruz. Adana dans kursuna çiftler geldikleri zaman ilk önce onların ilk tanışmalarından bu ana kadar olan anılarını dinler daha sonrada onlara en uygun dansı ve müziği seçmelerinde yardımcı oluruz. Size kalan ise düğününüzde bu anların tanıdı çıkarmak olur.

Dans türlerimiz arasında Vals, Salsa, Rumba, Tango, Bachata, Zeybek, Slow Dans, Swing & Lindy Hop, Kafkas, Sirtaki, Roman ve Hio Hop dansları bulunmaktadır. Düğün için hazırlık yapan çiftlerimize Adana düğün dans kursu vererek en iyi şekilde düğüne sizleri hazırlıyoruz.

Adana düğün dans kursu, düğünler geçmişten günümüze her zaman bizim yaşamımızda büyük bir öneme sahip olan organizasyonlardır. Çünkü düğünler insanın temelde kültrüünü yansıtan özel bir birleşme alanlardıır. İnsanlar pek çok farklı bireylerle bu düğün organizasyonlarında etkileşim içine girer. Bu yüzden uzun süredir görmedikleri bireyleri bile bu düğünlerde etkileşim yaparak çok daha eğlenceli bir ortam yaratabilirler. Bizler farklı dans türleri ile sizlerin düğün organizsasyonlarında eğlenceli bir ortam yaratmak için varız. Gelin ve damadın taleplerini en iyi şekilde işleyerek farklı dansların eğitimini vermekteyiz. Vals, salsa, rumba, bachata, zeybek, slow dans, swing, lindy hop, kafkas, sirtaki, roman ve benzer dans türlerinde sizlere ihtiyacınız olan eğitimi vermekteyiz. Aynı zaman Adana'ya özel dans eğitimleri ile yöreye özğü dansları özel olarak dans eğitimi alın!


Eğitim Videosu

Adana Düğün Dansı